AE15B-UW-S5-T
CUI Inc.
Prodotto No:
AE15B-UW-S5-T
Produttore:
CUI Inc.
Descrizione:
DC-DC ISOLATED, 15 W, 200~1500 V
In magazzino : 8
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 1500V
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 5.6 kV
Approval Agency CE, EN, UKCA
Voltage - Output 1 5V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 5.31" L x 2.76" W x 1.32" H (135.0mm x 70.0mm x 33.5mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 2A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 200V
Series AE15B-UW (15W)
Power (Watts) 10W
Type Enclosed
Efficiency 64%