Casa / RF Filters / AE19200B9650
minImg
AE19200B9650
Anatech Electronics Inc.
Prodotto No:
AE19200B9650
Descrizione:
19.2 GHZ CAVITY BAND PASS FILTER
Guida per l'utente
Insertion Loss 4dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 2.500" L x 0.500" W (63.50mm x 12.70mm)
Height (Max) 0.500" (12.70mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Bandwidth 940MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 19.2GHz Center