AE208E14F15PA
Conesys
Prodotto No:
AE208E14F15PA
Produttore:
Conesys
Descrizione:
CONN RCPT MALE 15POS GOLD CRIMP
Guida per l'utente
Ingress Protection -
Voltage Rating -
Current Rating (Amps) 7.5A, 13A
Shell Size, MIL -
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Shell Finish Nickel
Shell Size - Insert 14-15
Mfr Conesys
Connector Type Receptacle, Male Pins
Features -
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -65°C ~ 200°C