Casa / RF Filters / AE2595B11462-S
minImg
AE2595B11462-S
Anatech Electronics Inc.
Prodotto No:
AE2595B11462-S
Descrizione:
2595 MHZ CAVITY BANDPASS FILTER
Guida per l'utente
Insertion Loss 2dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 2.840" L x 1.970" W (72.14mm x 50.04mm)
Height (Max) 1.180" (29.97mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Bandwidth 50MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple 0.8dB
Frequency 2.595GHz Center