AE25B5358
Anatech Electronics Inc.
Prodotto No:
AE25B5358
Descrizione:
25 MHZ LC BANDPASS FILTER
Guida per l'utente
Insertion Loss 3dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 3.500" L x 1.500" W (88.90mm x 38.10mm)
Height (Max) 1.000" (25.40mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Bandwidth 1.2MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 25MHz Center