Casa / RF Filters / AE2600B11687
minImg
AE2600B11687
Anatech Electronics Inc.
Prodotto No:
AE2600B11687
Descrizione:
2600 MHZ BAND PASS FILTER
Guida per l'utente
Insertion Loss 1dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 2.750" L x 1.700" W (69.85mm x 43.18mm)
Height (Max) 0.755" (19.18mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Bandwidth 53MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple 0.4dB
Frequency 2.6GHz Center