AE30B6400
Anatech Electronics Inc.
Prodotto No:
AE30B6400
Descrizione:
30 MHZ LC BANDPASS FILTER
Guida per l'utente
Insertion Loss 5dB
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.000" L x 0.500" W (25.40mm x 12.70mm)
Height (Max) 0.400" (10.16mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case 6-DIP Module
Bandwidth 1.2MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 30MHz Center