AE320KJ24PN
Conesys
Prodotto No:
AE320KJ24PN
Produttore:
Conesys
Descrizione:
CONN RCPT MALE 24POS GOLD CRIMP
Guida per l'utente
Ingress Protection -
Voltage Rating -
Current Rating (Amps) 13A, 23A
Shell Size, MIL -
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Shell Finish Passivated
Shell Size - Insert J24
Mfr Conesys
Connector Type Receptacle, Male Pins
Features -
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -65°C ~ 200°C