AE320WD15SA
Conesys
Prodotto No:
AE320WD15SA
Descrizione:
CONN RCPT FMALE 15POS CRIMP
Voltage Rating -
Current Rating (Amps) 7.5A, 13A
Product Status Active
Shell Finish Olive Drab Cadmium
Shell Size - Insert D-15
Mfr Conesys
Connector Type Receptacle, Female Sockets
Primary Material Metal
Operating Temperature -65°C ~ 175°C