AE324KJ24SN
Conesys
Prodotto No:
AE324KJ24SN
Descrizione:
CONN RCPT FMALE 24POS CRIMP
Voltage Rating -
Current Rating (Amps) 13A, 23A
Product Status Active
Shell Finish Passivated
Shell Size - Insert J24
Mfr Conesys
Connector Type Receptacle, Female Sockets
Primary Material Metal
Operating Temperature -65°C ~ 200°C