AE326FG39PN
Conesys
Prodotto No:
AE326FG39PN
Descrizione:
CONN PLUG MALE 39POS GOLD CRIMP
Voltage Rating -
Current Rating (Amps) 7.5A, 13A
Product Status Active
Shell Finish Nickel
Shell Size - Insert G-39
Mfr Conesys
Connector Type Plug, Male Pins
Primary Material Metal
Operating Temperature -65°C ~ 200°C