AE400H9824
Anatech Electronics Inc.
Prodotto No:
AE400H9824
Descrizione:
400-2500 MHZ HIGH PASS FILTER
Guida per l'utente
Insertion Loss 2dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 2.500" L x 0.750" W (63.50mm x 19.05mm)
Height (Max) 0.500" (12.70mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Bandwidth 2.1GHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 400MHz (Cutoff)