AE444H9777
Anatech Electronics Inc.
Prodotto No:
AE444H9777
Descrizione:
444 MHZ LC HIGHPASS FILTER
Guida per l'utente
Insertion Loss 2dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 2.500" L x 1.125" W (63.50mm x 28.58mm)
Height (Max) 0.750" (19.05mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Bandwidth 5MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 444MHz (Cutoff)