AE5344B6895
Anatech Electronics Inc.
Prodotto No:
AE5344B6895
Descrizione:
5344 MHZ CAVITY BAND PASS FILTER
Guida per l'utente
Insertion Loss 0.7dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 1.900" L x 0.625" W (48.26mm x 15.88mm)
Height (Max) 0.500" (12.70mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Bandwidth 480MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple 0.2dB
Frequency 5.344GHz Center