AE610B11168
Anatech Electronics Inc.
Prodotto No:
AE610B11168
Descrizione:
610 MHZ BAND PASS FILTER
Guida per l'utente
Insertion Loss 9.5dB
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.000" L x 0.500" W (25.40mm x 12.70mm)
Height (Max) 0.400" (10.16mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case 6-DIP Module
Bandwidth 8MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple 0.25dB
Frequency 610MHz Center