AE670B10364
Anatech Electronics Inc.
Prodotto No:
AE670B10364
Descrizione:
670 MHZ CAVITY BAND PASS FILTER
Guida per l'utente
Insertion Loss 1dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 4.000" L x 1.250" W (101.60mm x 31.75mm)
Height (Max) 0.750" (19.05mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Bandwidth 300MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 670MHz Center