Casa / RF Filters / AE7500SSL1045
minImg
AE7500SSL1045
Anatech Electronics Inc.
Prodotto No:
AE7500SSL1045
Descrizione:
7500 MHZ SUSPENDED STRIPLINE LOW
Guida per l'utente
Insertion Loss 1.5dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 1.181" L x 0.866" W (30.00mm x 22.00mm)
Height (Max) 0.394" (10.00mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Bandwidth -
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 7.5GHz (Cutoff)