AE771L22-41PX
Conesys
Prodotto No:
AE771L22-41PX
Descrizione:
CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP
Guida per l'utente
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Voltage Rating 600VDC
Current Rating (Amps) 7.5A, 13A
Product Status Active
Shell Finish Electroless Nickel
Shell Size - Insert 22-41
Mfr Conesys
Connector Type Receptacle, Male Pins
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C