AE772L20-39S
Conesys
Prodotto No:
AE772L20-39S
Descrizione:
CONN RCPT FMALE 39POS CRIMP
Guida per l'utente
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Voltage Rating 600VDC
Current Rating (Amps) 7.5A, 13A
Product Status Active
Shell Finish Electroless Nickel
Shell Size - Insert 20-39
Mfr Conesys
Connector Type Receptacle, Female Sockets
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C