AE775L22-41SW
Conesys
Prodotto No:
AE775L22-41SW
Descrizione:
CONN PLUG FMALE 41POS CRIMP
In magazzino : 13
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Voltage Rating 600VDC
Current Rating (Amps) 7.5A, 13A
Product Status Active
Shell Finish Electroless Nickel
Shell Size - Insert 22-41
Mfr Conesys
Connector Type Plug, Female Sockets
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C