AE775W12-10S
Conesys
Prodotto No:
AE775W12-10S
Descrizione:
CONN PLUG FMALE 10POS CRIMP
Guida per l'utente
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Voltage Rating 600VDC
Current Rating (Amps) 7.5A
Product Status Active
Shell Finish Olive Drab Cadmium
Shell Size - Insert 12-10
Mfr Conesys
Connector Type Plug, Female Sockets
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 175°C