AE775W16-23S
Conesys
Prodotto No:
AE775W16-23S
Descrizione:
CONN PLUG FMALE 23POS CRIMP
Guida per l'utente
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Voltage Rating 600VDC
Current Rating (Amps) 7.5A, 13A
Product Status Active
Shell Finish Olive Drab Cadmium
Shell Size - Insert 16-23
Mfr Conesys
Connector Type Plug, Female Sockets
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 175°C