AE775W20-16S
Conesys
Prodotto No:
AE775W20-16S
Descrizione:
CONN PLUG FMALE 16POS CRIMP
Guida per l'utente
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Voltage Rating 1000VDC
Current Rating (Amps) 13A
Product Status Active
Shell Finish Olive Drab Cadmium
Shell Size - Insert 20-16
Mfr Conesys
Connector Type Plug, Female Sockets
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 175°C