AE776L18-32PX
Conesys
Prodotto No:
AE776L18-32PX
Descrizione:
CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
Guida per l'utente
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Voltage Rating 600VDC
Current Rating (Amps) 7.5A
Product Status Active
Shell Finish Electroless Nickel
Shell Size - Insert 18-32
Mfr Conesys
Connector Type Plug, Male Pins
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C