Casa / RF Filters / AE9375WB11542
minImg
AE9375WB11542
Anatech Electronics Inc.
Prodotto No:
AE9375WB11542
Descrizione:
9375 MHZ WAVEGUIDE BANDPASS FILT
Guida per l'utente
Insertion Loss 4.5dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 5.669" L x 1.339" W (144.00mm x 34.00mm)
Height (Max) 0.748" (19.00mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Bandwidth 22MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 9.375GHz Center