Casa / RF Filters / AE9580WB11555
minImg
AE9580WB11555
Anatech Electronics Inc.
Prodotto No:
AE9580WB11555
Descrizione:
9580 MHZ WAVEGUIDE BANDPASS FILT
Guida per l'utente
Insertion Loss 1dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 6.772" L x 1.220" W (172.00mm x 31.00mm)
Height (Max) 0.650" (16.50mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Bandwidth 100MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 9.58GHz Center