AE968B5401
Anatech Electronics Inc.
Prodotto No:
AE968B5401
Descrizione:
968 MHZ LC BAND PASS FILTER
Guida per l'utente
Insertion Loss 8dB
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.500" L x 0.500" W (38.10mm x 12.70mm)
Height (Max) 0.412" (10.46mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case 6-DIP Module
Bandwidth 30MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple 1dB
Frequency 968MHz Center