AH3740A-60L
ITG Electronics, Inc.
Prodotto No:
AH3740A-60L
Descrizione:
FIXED IND 60NH 78A 0.145MOHM SMD
In magazzino : 500
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 500
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 130°C
Current - Saturation (Isat) 155A
Inductance Frequency - Test 500 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.409" (10.40mm)
Tolerance ±15%
Current Rating (Amps) 78 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.378" L x 0.252" W (9.60mm x 6.40mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 0.145mOhm
Inductance 60 nH