AK10-530C
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
AK10-530C
Produttore:
Littelfuse Inc.
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
TVS DIODE 530VWM 750VC AXIAL
In magazzino : 56
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 10000A (10kA) (8/20µs)
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency 1000pF @ 10kHz
Voltage - Breakdown (Min) 560V
Mounting Type Through Hole
Power - Peak Pulse -
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Series AK10
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 750V
Package / Case Axial, Right Angle Bend (24.15mm Center)
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 530V