AKT81122041
Panasonic Industrial Automation Sales
Prodotto No:
AKT81122041
Descrizione:
CONTROL TEMP/PROC RELAY/VOLT OUT
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 50°C
Display Characters - Height 0.441" (11.20mm), 0.441" (11.20mm)
Ingress Protection IP66 - Dust Tight, Water Resistant
Termination Style Screw Terminal
Output Type Relay (2), Voltage (External SSR)
Communications RS-485 (Modbus)
Panel Cutout Dimensions Rectangular - 92.00mm x 45.00mm
Display Type LED - Dual Color Characters
Voltage - Supply 100 ~ 240VAC
Mfr Panasonic Industrial Automation Sales
Input Range -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC