AL12B35N5JTR
KYOCERA AVX
Prodotto No:
AL12B35N5JTR
Produttore:
KYOCERA AVX
Descrizione:
FIXED IND 35.5NH 4A 6.8 MOHM SMD
In magazzino : 558
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 150 MHz
Q @ Freq 112 @ 150MHz
Height - Seated (Max) 0.125" (3.18mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 4 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.270" L x 0.120" W (6.86mm x 3.05mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 6.8mOhm Max
Inductance 35.5 nH
Series AL
Type Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 1.5GHz