ALSR011K100FE12
Vishay Dale
Prodotto No:
ALSR011K100FE12
Produttore:
Vishay Dale
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 1.1K OHM 1W 1% AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -65°C ~ 250°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.110" Dia x 0.406" L (2.79mm x 10.31mm)
Temperature Coefficient ±30ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 1.1 kOhms
Series ALSR
Power (Watts) 1W