ALSR051K100FE12
Vishay Dale
Prodotto No:
ALSR051K100FE12
Descrizione:
RES 1.1K OHM 5W 1% AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -65°C ~ 250°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
Temperature Coefficient ±30ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 1.1 kOhms
Series ALSR
Power (Watts) 5W