ALSR1012K50FE12
Vishay Dale
Prodotto No:
ALSR1012K50FE12
Produttore:
Vishay Dale
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 12.5K OHM 7W 1% AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -65°C ~ 250°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.312" Dia x 1.730" L (7.92mm x 43.94mm)
Temperature Coefficient ±30ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 12.5 kOhms
Series ALSR
Power (Watts) 7W