ALVHDFT187A8
TPC Wire & Cable
Prodotto No:
ALVHDFT187A8
Produttore:
TPC Wire & Cable
Descrizione:
CONN QC RCPT 22-16AWG F RED .187
In magazzino : 17486
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1000
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Insulation Fully Insulated
Tab Width 0.187" (4.75mm)
Tab Length 0.252" (6.40mm)
Tab Thickness 0.020" (0.51mm)
Color Red
Terminal Type Standard
Contact Finish Tin
Termination Crimp
Gender Female
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Product Status Active
Wire Gauge 18-22 AWG
Series -
Length - Overall 0.807" (20.50mm)