Casa / Crystals / AM10000001
minImg
AM10000001
TXC CORPORATION
Prodotto No:
AM10000001
Produttore:
TXC CORPORATION
Descrizione:
CRYSTAL 10.0000MHZ 10PF SMD
Guida per l'utente
Load Capacitance 10pF
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 180 Ohms
Ratings AEC-Q200
Series AM
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 10 MHz