AM1090B1448
Anatech Electronics Inc.
Prodotto No:
AM1090B1448
Descrizione:
1090 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
Guida per l'utente
Insertion Loss 3.5dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 1.201" L x 0.433" W (30.50mm x 11.00mm)
Height (Max) 0.276" (7.00mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Monoblock, 4 PC Pad
Bandwidth 6 MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Frequency 1.09GHz Center
Filter Type Band Pass
Package Tape & Box (TB)
Impedance 50Ohm