AM1090B1508
Anatech Electronics Inc.
Prodotto No:
AM1090B1508
Descrizione:
1090 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
Guida per l'utente
Insertion Loss 3.5dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 1.272" L x 0.472" W (32.30mm x 12.00mm)
Height (Max) 0.248" (6.30mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Monoblock, 5 PC Pad
Bandwidth 6 MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Frequency 1.09GHz Center
Filter Type Band Pass
Package Tape & Box (TB)
Impedance 50Ohm