AM154.95CR279
Anatech Electronics Inc.
Prodotto No:
AM154.95CR279
Descrizione:
154.95 MHZ CRYSTAL FILTER
Guida per l'utente
Operating Temperature 15°C ~ 35°C
Insertion Loss 10dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 2.375" L x 1.000" W (60.33mm x 25.40mm)
Height (Max) 1.000" (25.40mm)
Product Status Active
Frequency - Center 154.95 MHz
Series -
Package / Case Module
Bandwidth 30 kHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Package Box
Impedance 50 Ohms