AM1565B1207
Anatech Electronics Inc.
Prodotto No:
AM1565B1207
Descrizione:
1565 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
Guida per l'utente
Insertion Loss 1dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.531" L x 0.394" W (13.50mm x 10.00mm)
Height (Max) 0.177" (4.50mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case 9-SMD Module
Bandwidth 100 MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Frequency 1.565GHz Center
Filter Type Band Pass
Package Tape & Box (TB)
Impedance 50Ohm