AM1575B1641
Anatech Electronics Inc.
Prodotto No:
AM1575B1641
Descrizione:
1575 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
Guida per l'utente
Insertion Loss 1.7dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.803" L x 0.551" W (20.40mm x 14.00mm)
Height (Max) 0.195" (4.95mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case 14-SMD Module
Bandwidth 100 MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Frequency 1.575GHz Center
Filter Type Band Pass
Package Tape & Box (TB)
Impedance 50Ohm