AM1804B1177
Anatech Electronics Inc.
Prodotto No:
AM1804B1177
Descrizione:
1804 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
Guida per l'utente
Insertion Loss 1.5dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.551" L x 0.500" W (14.00mm x 12.70mm)
Height (Max) 0.205" (5.20mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case 6-SMD Module
Bandwidth 95 MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Frequency 1.804GHz Center
Filter Type Band Pass
Package Tape & Box (TB)
Impedance 50Ohm