AM1843B1459
Anatech Electronics Inc.
Prodotto No:
AM1843B1459
Descrizione:
1843 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
Guida per l'utente
Insertion Loss 3dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 1.024" L x 0.669" W (26.00mm x 17.00mm)
Height (Max) 0.295" (7.50mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case 10-SMD Module
Bandwidth 75 MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Frequency 1.843GHz Center
Filter Type Band Pass
Package Tape & Box (TB)
Impedance 50Ohm