AM2350B1229
Anatech Electronics Inc.
Prodotto No:
AM2350B1229
Descrizione:
2350 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
Guida per l'utente
Insertion Loss 2dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.900" L x 0.500" W (22.86mm x 12.70mm)
Height (Max) 0.202" (5.13mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case 8-SMD Module
Bandwidth 100 MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Frequency 2.35GHz Center
Filter Type Band Pass
Package Tape & Box (TB)
Impedance 50Ohm