AM2655B1144
Anatech Electronics Inc.
Prodotto No:
AM2655B1144
Descrizione:
2655 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
Guida per l'utente
Insertion Loss 2.2dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.650" L x 0.256" W (16.50mm x 6.50mm)
Height (Max) 0.280" (7.10mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case 3-SMD Module
Bandwidth 70 MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Frequency 2.655GHz Center
Filter Type Band Pass
Package Tape & Box (TB)
Impedance 50Ohm