AM3575B1007
Anatech Electronics Inc.
Prodotto No:
AM3575B1007
Descrizione:
WIMAX MONOBLOCK CERAMIC BAND PAS
Guida per l'utente
Insertion Loss 2dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.400" L x 0.236" W (10.16mm x 6.00mm)
Height (Max) 0.154" (3.90mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case 3-SMD Module
Bandwidth 50 MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Frequency 3.575GHz Center
Filter Type Band Pass
Package Tape & Box (TB)
Impedance 50Ohm