AM4650B1220
Anatech Electronics Inc.
Prodotto No:
AM4650B1220
Descrizione:
4650 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
Guida per l'utente
Insertion Loss 3.5dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 1.339" L x 0.551" W (34.00mm x 14.00mm)
Height (Max) 0.197" (5.00mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case 10-SMD Module
Bandwidth 500 MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Frequency 4.65GHz Center
Filter Type Band Pass
Package Tape & Box (TB)
Impedance 50Ohm