AM5800B1621
Anatech Electronics Inc.
Prodotto No:
AM5800B1621
Descrizione:
5800 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
Guida per l'utente
Insertion Loss 2dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.492" L x 0.394" W (12.50mm x 10.00mm)
Height (Max) 0.169" (4.30mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case 9-SMD Module
Bandwidth 300 MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Frequency 5.8GHz Center
Filter Type Band Pass
Package Tape & Box (TB)
Impedance 50Ohm