AM6550B1442
Anatech Electronics Inc.
Prodotto No:
AM6550B1442
Descrizione:
6550 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
Guida per l'utente
Insertion Loss 2.8dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 1.040" L x 0.440" W (26.42mm x 11.18mm)
Height (Max) 0.230" (5.84mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case 14-SMD Module
Bandwidth 300 MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Frequency 6.55GHz Center
Filter Type Band Pass
Package Tape & Box (TB)
Impedance 50Ohm