AM7050B1492
Anatech Electronics Inc.
Prodotto No:
AM7050B1492
Descrizione:
7050 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
Guida per l'utente
Insertion Loss 2.5dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 1.039" L x 0.551" W (26.40mm x 14.00mm)
Height (Max) 0.195" (4.95mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case 16-SMD Module
Bandwidth 700 MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Frequency 7.05GHz Center
Filter Type Band Pass
Package Tape & Box (TB)
Impedance 50Ohm